FAQ

1.    Kāds ir jūsu darba laiks / adrese/ vai jūs strādājat brīvdienās?


darba laiks , adrese, karte atrodama - http://chepi.lv/lat/kontakti/

2.    Virteņu cenas?

10 bumbu virtene – 16 eur
20 bumbu virtene – 23 eur
35 bumbu virtene – 33 eur
50 bumbu virtene – 43 eur
100 bumbu virtene – 103 eur

3.    Virteņu garumi, tehniskā informācija?

http://chepi.lv/lat/tehniska_informacija/

4.    Kā es varu pasūtīt virteni internetā?

http://chepi.lv/lat/radi_pats/
http://chepi.lv/lat/sajutu_virtenes/

Jāizvēlas vēlamais pasūtījums, spiest PIRKT.  Pēc pasūtījuma saņemšanas ( no 1 līdz 5 dienu laikā) ar Jums sazināsies mūsu darbinieks un vienosies ar Jums par pasūtījuma izpildes laiku, apmaksas veidu (nepieciešamības gadījumā izrakstīsim rēķinu vai varēsiet veikt apmaksu saņemot virteni veikalā), saņemšanas vietu.

5.    Cik ilgā laikā pēc pasūtījuma izdarīšanas Jūs uztaisīsiet virteni?

Parasti pasūtījumus apstrādājam dienas laikā, taču svētku laikā (visu decembri) izpildes termiņš var būt līdz pat 5 dienām. Visus pasūtījumus izpildam rindas kārtībā un mēģinām tos uztaisīt pēc iespējas ātrāk.
Ja ir iespēja atnākt uz veikalu, tad virteni varam uztaisīt 10 – 25 minūšu laikā, atkarībā no virtenes garuma un klientu daudzuma veikalā. Jums jāizvēlas būs virtenes garums un krāsas, mēs tās savērsim. 

6. Vai varu pasūtīt virteni tagad pa telefonu jums un atnākt tai pēc 2 h pakaļ?


Decembrī – apkalpojam rindas kārtībā klientus veikalā, pēc tam pasūtījumus internetā vai pa pa telefonu veiktos, līdz ar to iesakām doties uz veikalu. Ja gribat, lai pasūtījums jau ir gatavs, kad atnākat, tad varat atsūtīt to epastā vai caur mājas lapu, taču negaratējam maksimālu ātru izpildi.

7. Vai es varu apmaksāt pasūtījumu internetā un saņemt virteni veikalā?

Ja Jūs jau zināt, ka vēlēsieties apmaksu veikt ar pārskaitījumu un virteni saņem pa pastu, tad pēc pasūtījuma veikšanas, nosūtiet savus rekvizītus, piegādes adresi uz epasta adresi, kas atrodama mājas lapā – chepi@chepi.lv

8. Cik toņi ir pieejami? Vai visi, kas atrodami mājas lapā ir arī uz vietas veikalā?

Kopā piedāvājam 55 toņus. Veikalā uz vietas ir vairāk toņi, nekā piedāvāti mājas lapā. Kā arī, ja ir iespēja, iesakām izvēlēties savu virteni uz vietas veikalā, jo īsto toni vislabāk būs noteikt “dzīvajā”. Katrā datorā toņus rāda savādāk.

9. Vai Sajūtu virtenes, kas ir mājas lapā ir veikalā?

Veikalā uz vietas ir jau gatavās ekspozīcijas virtenes, taču ne vienmēr tās ir mājas lapā norādītās Sajūtu virtenes. Taču jebkuru Sajūtu virteni var uztaisīt uz vietas veikalā.

10.    Vai Jūs piegādājiet virtenes uz māju/biroju?

Par atsevišķu samaksu varam nosūtīt virtenei ar Latvijas Pasta, Pasta stacijas, pakomātu vai kurjera starpniecību.
Izmaksas:
Latvija - pasts , pakomāti – 4.00 + PVN

Ārzemes:
20bmb 7eiro + PVN
35bmb 8eiro + PVN
50bmb 9 eiro +PVN

11.    Vai veikalā var norēķināties ar karti?

Jā, var.

12.    Vai var iegādāties dāvanu kartes?

Jā, var iegādāties dāvanu kartes. Tās var iegādāties par kādu no virteņu cenu – 16, 23, 33 vai 43 eur. Dāvanu kartē norādādam virtenes veidu, ko saņēmējs var izveidot. 

13.    Vai jūs iesaiņojiet virtenes kā dāvanu?

Jā. Piedāvājam iesaiņot virtenes apaļajās cepuru kastēs:
10 bumbu virtenei - 3 eur
20 un 35 bumbu virtenēm  - 4.5 eur
50 bumbu virtenei – 6 eur
Iespēja uzsiet tai banti - 0.70 eur


14. Man izdega spuldzīte/virtene. Ko man darīt?


Ja izdegusi spuldzīte, tad to var viegli nomainīt – uzspiežot bumbiņai iegriezuma vietā un izņemot ārā spuldzīti. Katrai virtenei ir 2 rezerves spuldzītes pie kontaktdakšas, ja tās ir izlietotas, tad var iegādāties papildus spuldzītes pie mums veikalā (0.03 eur), tikai pirms nākšanas jāpiefiksē kāda garuma virtene Jums ir un vēlams paņemt līdzi arī izdegušos spuldzīti.

Ja nedeg visa virtene, tad iespējams ir izdedzis viss virtenes vads. Tas var gadīties, ja ir izdegusi kāda no spuldzītēm un Jūs neesat pamanījis vai nomainījis to, līdz ar to pārējai virtenei radusies papildus slodze.
Risinājums ir iegādāties jaunu vadu pie mums veikalā. Var paņemt līdzi virteni un atnest to uz veikalu. Mūsu darbinieki palīdzēs atrast risinājumu un virteni salabos.

15. Vai var iegādāties arī lielās griestu lampas?

Jā, ir dažādu izmēru griestu lampas (51cm – 50 eur, 36 cm – 36 eur, 25 cm – 30 eur). Lai izvēlētos krāsas, izmēru u.c. specifikāciju lūgums nākt uz veikalu. Pasūtījuma izpildes laiks decembrī – 1 mēnesis.

16.  Vai virteni var izīrēt?


Izīrējam īpaši garās 100 bumbu virtenes. Vienas virtenes garums – 13,8 m. Īres cena par diennakti – 23 eur + PVN. Sīkāka informācija, rakstot epastu uz chepi@chepi.lv

17.    Manas virtenes bumbiņas palika netīras - vai es varu tās mazgāt veļas mašīnā?:)

Tā kā virtenes ir no diega un līmes, mirtuma/ūdens ietekmē tās var izšķīst. Nomazgāt virtenes nevarēs, taču no putekļiem tās iesakām notīrīt ar putekļu slotiņu.

18.     Vai var izdarīt tā, ka virtene mirgo?

Piedāvājam virtenes, kas tikai spīd un nemirgo.

19.     Veikalā dega visas lampiņas, bet aiznesu mājās un  nedeg neviena. Ko man darīt?


Vai Jūs pamēginājāt ieslēgt virtenes slēdzīti?
Ja virtene nedeg, tad atnesat uz veikalu - salabosim. Ja nedeg kāda spuldzīte, tad to var nomainīt ar rezerves spuldzītēm pie kontaktdakšas.

20.     Man nepatīk nopirktā virtene. Vai es varu atdot atpakaļ? Man uzdāvināja virteni, bet man nepatīk krāsas. Vai es lūdzu varu samainīt pret citu?


Virtenes/ bumbiņas virtenē nemainām, jo vienreiz uzliktu bumbiņu skaitam kā lietotu, tāpēc nevaram tās tālāk pārdot. Taču Jūs varat iegādāties atsevišķi citas krāsas bumbiņas (1 eur/gab.) un pamainīt toņus virtenē.

21.    Vai Jūs arī dekorējat pasākumus?


Jā, dekorējam gan korporatīvos pasākumus, gan kāzas. Ar daļu no mūsu darbiem var iepazīties FB profilā: https://www.facebook.com
Konkrētāk par pasākumu dekorēšanu zvaniet 29989373 vai 29409846 vai rakstiet chepi@chepi.lv