Pirkumu grozs: 0.00 EUR

Mājas lietas

€ 70.00

Izpārdots!

Dr. Vranjes, BELLINI 250ml

Apraksts:

Bellini saldās aromāta notis ir iedvesmojis no viens no pasaules populārākajām kokteiļiem un tā svaigais augļu aromāts. Sākotnēji, tie tika baudīti skaistajā Venēcijas piekrastē, bet savu slavas mirkli piedzīvoja Ņujorkas kosmopolītiskajā pasaulē. Dzirkstošais jaunais aromāts, kas piepilda telpu ar līksmību!

The Bellini, ko Giuseppe Cipriani izgudroja vienā no slavenākajām un greznākajām Venēcijas viesnīcām, iedvesmojies no silti rozā krāsas, ko venēciešu mākslinieki nereti izmanto savos meistardarbos. Viss sākās ar svaigu ābolu un vīnogu cukura aromātu svaigā savienojuma, pēc tam to apvijot saldajā persiku garšā. Tad pievienojās bergamota nianses, kas sapludinātas ar rūgto apelsīnu un dzīvīgo mandarīnu akcentiem. Aprikožu aromāta maigās notis izceļ jasmīna un lilijas ziedu krāšņā smarža, ko savukārt papildina svaigā augļu smarža no izsmalcinātās litsa cubebas.

Brīnišķīgā Bellini aromātu kārtas beidzas ar interesantu sajaukumu starp dzintara juteklīgumu, ciedra koka silto elpu un vetivera zaļo stiprumu, kas spēj apvienot aromātu, neizjaucot tā dvēseli, neiznīcinot Bellini saldo čukstu ar dzirkstošā ingvera pieskārienu.Oriģinālā Dr. Vranjes stikla pudele.

Komplektā: bambusa kociņi.

Iedarbība un telpa:
Bellini ir brīnišķīgs enerģētikas līdzeklis: tas attīra gaisu, uzlabo koncentrāciju un mazina trauksmes sajūtu. Ideāli piemērots darba vai mācību telpām, ēdamistabām.
Tilpums (ml):
250
Ražotājs:
Dr. Vranjes, Florence