Pirkumu grozs: 0.00 EUR

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir jūsu darba laiks / adrese? Vai jūs strādājat  brīvdienās?

Vasaras sezonā strādājam katru darba dienu no plkst. 11.00 līdz 19.00.  Sākoties rudens sezonai, strādājam arī sestdienās - no plkst. 11.00 līdz 16.00
Par darba laiku maiņu ziņojam savos sociālajos tīklos - Facebook un Instagram

Mūsu veikaliņš atrodas Rīgā, Baznīcas ielā 37.

Virtenes var iegādāties arī mūsu pārstāvju tirdzniecības vietās un ik pa laikam - tirdzniecības centru organizētajos tirdziņos. 

Kādas ir virteņu cenas?

10 bumbu virtene – 16 eur (iespējams iegādāties tikai veikalā uz vietas)
20 bumbu virtene – 23 eur
35 bumbu virtene – 33 eur
50 bumbu virtene – 43 eur
100 bumbu virtene – 103 eur (iespējams iegādāties tikai veikalā uz vietas)

Cik garas ir virtenes un, vai tās darbojas uz baterijām?

Visa tehniskā informācija, kas saistīta ar virtenēm, atrodama šeit: http://chepi.lv/lat/tehniska_informacija/

Cik ilgā laikā pēc pasūtījuma izdarīšanas Jūs uztaisīsiet virteni?

Parasti pasūtījumus apstrādājam dienas laikā, taču svētku laikā (visu decembri) izpildes termiņš var būt līdz pat 5 dienām. Visus pasūtījumus izpildam rindas kārtībā un mēģinām tos uztaisīt pēc iespējas ātrāk.
Ja ir iespēja atnākt uz veikalu, tad virteni varam uztaisīt 10 – 25 minūšu laikā, atkarībā no virtenes garuma un klientu daudzuma veikalā. Jums jāizvēlas būs virtenes garums un krāsas, mēs tās savērsim.

Ja, pasūtot virteni internetveikalā, kā piegādes veidu izvēlaties saņemšanu veikalā, Jums zvanīsim tikko kā virtene būs gatava saņemšanai!

Vai varu pasūtīt virteni tagad pa telefonu jums un atnākt tai pēc 2 h pakaļ?

Decembrī – apkalpojam rindas kārtībā klientus veikalā, pēc tam pasūtījumus internetā vai pa pa telefonu veiktos, līdz ar to iesakām doties uz veikalu.

Ja gribat, lai pasūtījums jau ir gatavs, kad atnākat, tad iesakām pasūtījumu veikt majaslapā. Šajā gadījumā pazvanīsim Jums, kad pasūtījums būs sagatavots izņemšanai.

Vai es varu apmaksāt pasūtījumu internetā un saņemt to veikalā?

Jā, izdarot pasūtījumu, kā piegādes veidu varat izvēlēties preces saņemšanu Cherry Picking veikalā, Baznīcas ielā 37. Attiecīgi piegādes izmaksas būs 00.00 eur.
Kad pasūtījums būs gatavs, Jums pazvanīs uz pasūtījumā norādīto telefona numuru, un varēsiet pasūtījumam ierasties pakaļ sev visizdevīgākajā laikā. 

Vai visas bumbiņu krāsas, kas atrodamas mājas lapā, ir pieejamas arī uz vietas veikalā?

Kopā piedāvājam vairāk nekā 62 krāsu toņus.
Veikalā uz vietas ir pieejami nedaudz vairāk toņu, nekā mājas lapā. Kā arī, ja ir iespēja, iesakām izvēlēties savu virteni uz vietas veikalā, jo īsto toni vislabāk būs noteikt “dzīvajā”. Katrā datorā toņus rāda citādi.

Vai Sajūtu virtenes, kas tiek piedāvātas mājas lapā, ir arī veikalā?

Veikalā uz vietas vienmēr ir vairākas savērtas, dažādu garumu virtenes - gan kāda no Sajūtu virtenēm, gan arī citu toņu kombinācijas. Bet šīs virtenes regulāri mainās, tāpēc nevaram garantēt, ka uz vietas būs jau savērta Jūsu vēlamā virtene. Bet tai nevajadzētu būt problēmai, jo jebkuru virteni varam Jums uz vietas savērt 10 minūšu laikā (tuvojoties Ziemassvētkiem šis laiks var būt ilgāks sakarā ar klientu pieplūdumu veikalā).

Vai veikalā var norēķināties ar karti?

Jā, var.

Vai pie Jums var iegādāties dāvanu kartes?

Jā, dāvanu kartes var iegādāties gan internetveikalā, gan arī veikalā uz vietas. Tāpat tās var izmantot gan, iepērkoties internetveikalā, gan arī veikalā.

Dāvanu kartes pieejamas šādās vērtībās: 16, 23, 33, 43, 50, 100 eur.

Vai jūs iesaiņojiet virtenes kā dāvanu?

Veikalā uz vietas piedāvājam iesaiņot virtenes apaļās kartona cepuru kastēs:
10 bumbu virtenei - 3.00 eur
20 un 35 bumbu virtenēm  - 4.50 eur
50 bumbu virtenei – 6.00 eur
Iespēja uzsiet tai banti - 0.70 eur

Pasūtot internetā, kā arī iegādājoties veikalā, virteni varam ievietot baltajā Cherry Picking zīmola kastē
10 un 20 bumbu virtenēm - 2.50 eur
35 bumbu virtenei - 3.00 eur
50 bumbu virtenei - 3.50 eur


Man izdega spuldzīte/virtene. Ko man darīt?

Ja izdegusi spuldzīte, tad to var viegli nomainīt – uzspiežot bumbiņai iegriezuma vietā un izņemot ārā spuldzīti. Katrai virtenei ir 2 rezerves spuldzītes pie kontaktdakšas, ja tās ir izlietotas, tad var iegādāties papildus spuldzītes pie mums veikalā (1 gab. - 0.10 eur) vai internetveikalā. Pirms nākšanas uz veikalu jāpiefiksē kāda garuma virtene Jums ir un vēlams paņemt līdzi arī izdegušo spuldzīti. Pasūtot spuldzītes internetā arī jāņem vērā virtenes garums un spuldzītes kājiņu skaits (1 vai 2).

Ja nedeg visa virtene, tad iespējams ir pardedzis viss virtenes vads. Tas var gadīties, ja ir izdegusi kāda no spuldzītēm un Jūs neesat pamanījis vai nomainījis to, līdz ar to pārējām spuldzītēm ir radusies papildus slodze. Šajā gadījumā vadam būs pelēka/ melna nokrāsa. 
Risinājums - iegādāties jaunu vadu internetveikalā vai atnākt uz mūsu veikalu, paņemot līdzi nedegošo vadu. Ja virteni esat iegādājušies pēdējo 2 gadu laikā, iesakām līdzi paņemt pirkuma čeku. 

Vai virteni var izīrēt?

Izīrējam 100 bumbu un āra virtenes. Sīkāka informācija mūsu DECO lapā: www.chepideco.lv.

Manas virtenes bumbiņas palika netīras - vai es varu tās mazgāt veļas mašīnā?:)

Tā kā virtenes ir no diega un līmes, mirtuma/ūdens ietekmē tās var izšķīst. Nomazgāt virtenes nevarēs, taču no putekļiem tās iesakām notīrīt ar putekļu slotiņu.

Vai var izdarīt tā, ka virtene mirgo?

Piedāvājam virtenes, kas tikai spīd un nemirgo.

Veikalā dega visas lampiņas, bet aiznesu mājās un  nedeg neviena. Ko man darīt?

Vai Jūs pamēginājāt ieslēgt virtenes slēdzīti?
Ja virtene nedeg, tad atnesat uz veikalu - salabosim. Ja nedeg kāda spuldzīte, tad to var nomainīt ar rezerves spuldzītēm pie kontaktdakšas.

Man nepatīk nopirktā virtene. Vai es varu atdot atpakaļ? Man uzdāvināja virteni, bet man nepatīk krāsas. Vai es lūdzu varu samainīt pret citu?

Virtenes/ bumbiņas virtenē nemainām, jo vienreiz uzliktu bumbiņu skaitam kā lietotu, tāpēc nevaram tās tālāk pārdot. Taču Jūs varat iegādāties atsevišķi citas krāsas bumbiņas (1 eur/gab.) un pamainīt toņus virtenē.

Vai jūs arī dekorējat pasākumus?

Jā, dekorējam gan korporatīvos pasākumus, gan kāzas. Ar daļu no mūsu darbiem var iepazīties mūsu Facebook profilāInstagram profilā vai www.chepideco.lv.
Konkrētāk par pasākumu dekorēšanu zvaniet 29989373 vai 29409846 vai rakstiet chepi@chepi.lv