Pirkumu grozs: 0.00 EUR

Komanda

Egija

Vadītāja, finanses

Viņa ir kā astoņkājis – visu vienmēr kontrolē tādā vēsā "angļu mierā" ar pārliecību, ka viss tiks paveikts laikā un viss būs labi. Mūsu gaišā, elegantā un analītiskā smadzene. Patīk veselīgi ēst, ceļot un izmēģināt dzīvē ko jaunu, taču ar apdomu. Ja kaut kas šķiet nerealizējams, tad viņa pierādīs, ka tā nav.

Līva

Vadītāja, mārketings

Mūsu twitteris, instagrams un facebook's. Vienmēr būs lietas kursā par aktualitātēm. Novērtē labu gaumi un takta izjūtu, patīk atklāt jaunas vietas un lietas, būt vienmēr kustībā un neapstāties pie viena risinājuma vai idejas. Avantūriste, kam piemīt neizsīkstoša spēka rezerves, mīl kārtību, taču viņas prasīgums attaisno mērķi. Kā tāda labā feja, kura pratīs citiem radīt gandarījuma sajūtu.

Dita

Veikala vadītāja, noliktavas pārzine

Apzinīgums un teiciens "7 reizes nomēri, tikai tad griez" ir absolūti par viņu. Ar pilnīgu mieru izdarīs savus pienākumus pēc labākās sirdsapziņas. Perfekcioniste, kuras klātbūtnē visi jūtas labāki. Patīk dārza darbi, gaumīgas lietas, sīkas detaļas. Ironizējot atklāj savu labo humora izjūtu. Ja gribas uzzināt vārda 'mīļš' nozīmi, tad noteikti jāsatiek Dita!

Anete

Mārketinga projektu vadītāja

Viņas prātam brīvdienu nav - galvā vienmēr pa kādam radošam risinājumam vai nākotnes plānam. Runā, ka Visums radās no haosa - Anete pasaulē ienāca, lai haosu pārvērstu kārtībā. Viņa ne tikai mīl lietu un vietu kārtību, bet ar vislielāko atbildību arī īsteno - ikdienā liek visus punktus uz "i" kā dzīvē, tā arī mūsu sociālajos tīklos un mājaslapā. Gardēde, kura novērtē labu gaumi un garšīgu humoru. Patīk darīt ar apdomu, taču nebaidās no improvizācijām un godīga viedokļa. 

Evija

Pārdošanas speciāliste

Ikviens gribētu viņu par savu labāko draugu, uz kuru vienmēr var paļauties, nekad neatteiks padomu. Novērtē godīgumu un uzticību. Viņa ir patiess ģimeniskums un šiverīgums, jo jebkurš viņas klātbutnē jutīsies apčubināts un gaidīts. Aizraujas ar pasākumu organizēšanu, patīk ēst gatavošana, šlāgermūzika, suņi. Viņa ir kā lietussargs lietainā dienā.