Pirkumu grozs: 0.00 EUR

Jaunumi

Ko darīt, ja virtene pārstāj darboties?

Vai virtene vairs nav derīga? Jāiegādājas jauna? Vai iespējams tās remonts?

 

1. solis. Noņemam nost jebkuru bumbiņu un skatāmies vai spuldzīte ir/nav nedaudz nokvēpusi (melnīgsnēja)
—>Ja spuldzīte ir nokvēpusi, tad visticamāk tādas ir lielākā daļa vai visas spuldzītes, kas nozīmē – virtenīte ir pārdegusi (radusies pārslodze, jo visticamāk nav pamanītas kādas nedegošas spuldzītes, kas laika gaitā radījušas virtenei pārslodzi).
—>Šajā gadījumā ir iespēja iegādāties jaunu vadu ar spuldzītēm (online veikalā www.chepi.lv, sadaļā “aksesuāri”) un bumbiņas pārlikt uz tā.

Ziemassvētku dāvanas sadarbības partneriem un darbiniekiem

Ja Tu vai uzņēmums, kurā strādā, meklē Ziemassvētku dāvanas saviem sadarbības partneriem, klientiem vai darbiniekiem, mēs palidzēsim tās sagādāt!

Piedāvājam pilnu servisu dāvanu izveidē, personalizācijā, iesaiņošanā un piegādē. Lai saņemtu personalizētu cenu piedāvājumu, lūgums rakstīt uz chepi@chepi.lv.

Dāvanas sadarbības partneriem, klientiem vai darbiniekiem!

09 / 11 / 2021

Ja Tu vai uzņēmums, kurā strādā meklē dāvanas saviem sadarbības partneriem, klientiem vai darbiniekiem, tad padalies ar šo ziņu!

Piedāvājam izveidot orģinālas dāvanas no 62 toņiem (uzņēmuma korporatīvojos toņos vai arī aktuālajos svētku toņos), palīdzēsim ar brendingu, dāvanas iepakojuma izvēli, kartiņu izveidi un iesaiņošanu. Lai saņemtu individuālu cenu piedāvājumu, lūgums rakstīt uz chepi@chepi.lv vai zvanīt pa tālruni 29409846 (Egija).

No sadarbības partneriem daudzu gadu garumā esam saņēmuši atsauksmes, ka gaismas virtene ir dāvana, kurai saņēmējs vienmēr atradīsi pielietojumu un kura atgādinās par dāvinātāju vēl daudzus gadus!

Lai gaiši!

DSC05222_2.jpgDSC05222_2.jpg

Jaunā Sajūtu virteņu kolekcija "GRADIENT" ir klāt!

25 / 02 / 2021

Ej uz sadaļu "Sajūtu virtenes" un izvēlies savu "gradient" virtenei!

PAVASARA IZPĀRDOŠANA -70%

23 / 03 / 2020

Notraušam putekļus, spodrinām logus, atjaunojam un uzfrišinām mājokļa interjeru! Pavasara izpārdošana ir gaisā!

 image00003.jpg