Pirkumu grozs: 0.00 EUR

Apkope

Ja virtenē izdeg kāda lampiņa, to ir pēc iespējas ātrāk jānomaina pret kādu no rezerves lampiņām, kas piestiprinātas pie virtenes vada, lai pārējām spuldzītēm nerastos papildus slodze un neizdegtu visa virtene. Kad rezerves lampiņas ir izmantotas, pie mums gan veikalā, gan arī internetveikalā vari iegādāties jaunas.
Pirms to iegādes/ došanās uz veikalu, pārliecinies, vai spuldzītēm ir 1 vai 2 kājiņas un kāds ir virtenes garums. Katram virtenes garumam atbilst citas spuldzītes.

Ja virtenei mirgo gaismiņas, iespējams, ir izkustējusies kāda spuldzīte. Pamēģini pakustināt un iespiest katru spuldzīti dziļāk. Ja virtene tāpat turpina mirgot, nes to mums uz veikalu vai raksti mums uz chepi@chepi.lv

Ja nedeg visa virtene, pamēģini pakustināt lampiņas. Iespējams, kāda nav kārtīgi iestiprināta. Ja tas nelīdz, visticamāk virtene ir izdegusi. Ja būs izdegusi, noņemot bumbiņas no spuldzītēm, būs redzams, ka spuldzītes ir apkvēpušas, pelēcīgā krāsā. Šajā gadījumā ir jāmaina viss virtenes vads. To vari pasūtīt internetā, kā arī nopirkt uz vietas mūsu veikalā.

Ja neesi drošs, ka virtene tiešām ir izdegusi, vari to atnest uz mūsu veikalu - pārbaudīsim!

Nākot uz veikalu, jaunu virteni (vads+bumbas) vari iegādāties ar 30% atlaidi, ja līdzi paņemsi nopirktās virtenes pirkuma čeku vai pasūtījuma rēķinu (gadījumā, ja čeku neesi saglabājis, neuztraucies, ja tā būs mūsu virtene - atpazīsim un atlaidi piemērosim).
Bez maksas apmainīsim virtenes vadu, ja no tās nopirkšanas brīža vēl nebūs pagājuši 2 gadi un būsi saglabājis pirkuma čeku! Proti, lai varētu izmantot pirkumam piešķirto 2 gadu garantiju, ir jāuzrāda pirkuma čeks.